gallery/logomakr_9pfsn0

PMP Truck

Vyslobodzovacia a odťahová služba 

Fotografie a popis z niektorcýh výjazdov 

Vyslobodenie vozidla mimo cestu pri obci Biely Potok

Dňa 04.10.2017 sme boli požiadaní o pomoc pri aute nachádzajucom sa mimo lesnej cesty, pri obci Biely Potok. Pri vyslobodzovaní sme museli použiť žeriav AV-14, ktorý sa nachvíľu dostal do problémov, ale po krátkej dobe pokračoval vo vyslobodzovaní nákladiaku MAN.

Vyslobodenie a odťah vozidla - Sučany

Dňa 17.10.2017 sme boli požiadaní o pomoc pri aute ktoré sa prevrátilo na bok, v obci Sučany. Pri vyslobodzovaní sme museli použiť vozidlo VOLVO ŠPECIÁL. 

Vyslobodenie a odťah vozidla, okolie obce Bytrička

Dňa 04.11.2017 sme boli požiadaní o pomoc pri vyslobodení kamiónu, ktorý sa prevrátil mimo vozovku, za obcou Bystrička, časť Lázky. Pri vyslobodzovaní sme museli použiť techniku Tatra AV14, CASE lesný naviják a na odtiahnutie sme museli použiť vozidlo VOLVO ŠPECIÁL.

Vyslobodenie a odťah vozidla 

Dňa 14.11.2017 sme boli požiadaní o asistenčnú pomoc pri vyslobodení kamiónu, ktorý sa prevrátil mimo vozovku, pri obci Liptovský Peter. Pri vyslobodzovaní sme museli použiť techniku  VOLVO ŠPECIÁL. 

Vyslobodenie a odťah kamiónu

Dňa 20.11.2017 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý sa prevrátil mimo vozovku, pri obci Sklené. Hneď potom ako sme vozidlo dostali späť na vozovku sme boli požiadaní o prekládku materiálu. Pri vyslobodzovaní sme museli použiť techniku  TATRA AV14.

Vyslobodenie autobusu - Konské

Dňa 30.11.2017 sme boli požiadaní o vyslobodenie medzimestského autonusu, ktorý zišiel z vozovky medzi obcami Konské a Podhradie.

Vyslobodenie a odťah kamiónu

Dňa 2.12.2017 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý zišiel mimo vozovku pri obci Čierny Váh. Pri vyslobodzovaní sme museli použiť techniku  VOLVO Špeciál.

Vyslobodenie a odťah kamiónu

Dňa 04.12.2017 sme boli požiadaní o odťah kamiónu, ktorý zišiel mimo vozovku pri obci Slovenské Právno. Na vyslobodenie sme použili nové vyslobodzovacie vozidlo IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie a odťah nákladného vozidla

Dňa 07.12.2017 sme boli požiadaní o odťah nákladného vozidla, ktoré zišlo mimo vozovku pri obci Lipovec. Na vyslobodenie sme použili nové vyslobodzovacie vozidlo IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie a odťah nákladného vozidla

Ani koniec roka sa nezaobišiel bez nehody. 31.12.2017 sme boli požiadaní o odťah nákladného vozidla, ktoré dostalo šmyk, zišlo z vozovky a následne sa prevrátilo. Pri nakladaní nám pomáhal aj prítomný HaZZ.

Odťah ťahača aj návesu - Mošovce

Dňa 09.01.2018 sme boli požiadaní o odťah pokazeného kamiónu na ceste 1/65 Mošovce. Počas výjazdu sme museli zabezpečiť odťah rovnako ťahača, ako aj prívesu do areálu BCI Považský Chlmec, kde sa nachádza autorizovaný servis. Pri odťahu sme použili vyslobodzovacie vozidlo IVECO TRAKKER.

Vyslobodenie a odťah kamiónu - Dlhá nad Oravou 

Dňa 09.01.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie a odťah kamiónu, ktorý zišiel z vozovky a následne ostal prevrátený na ľavom boku. Nehoda sa stala v obci Dlhá nad Oravou. Pri odťahu sme použili nové vyslobodzovacie vozidlo IVECO TRAKKER, ktorým sme kamión odtiahli do servisu VOLVO, nachádzajúceho sa v Strečne.

Vyslobodenie a odťah kamiónu -  Potok smer Vlašky

Dňa 18.01.2018 sme boli požiadaní o vyslobodenie kamiónu, ktorý zišiel z vozovky a následne ostal visieť na krajnici. Nehoda sa stala pri v obci Potok smer Vlašky. Pri odťahu sme použili nové vyslobodzovacie vozidlo IVECO TRAKKER.

Dopravná nehoda odťahovej služby Strečno - Stráňavy

Dňa 25.01.2018 sme boli požiadaní o odťah nákladného motorového vozidla inej odťahovej služby, ktoré malo naložené dve osobné vozidlá a čelne sa zrazilo s oprotiidúcim motorovým vozidlom.

Vyslobodenie cez asistenčnú službu Jasenová / Dolný Kubín

Dňa 12.02.2018 sme boli požiadaní cez asistenčnú službu o vyslobodenie zahraničného kamiónu, ktorý sa dostal mimo vozovku pri obci Jasenová, Dolný Kubín. Vozidlo sme za pomoci vyslobodzovacieho špeciálu IVECO TRAKKER dostali späť na vozovku.